Онлайн Курс Англійської Мови

Ідеальний спосіб підвищити свою впевненість та рівень розмовної англійської мови.
Групи доступні для рівнів Elementary/Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate та Advanced.
8 сесій по 60 хвилин протягом 4 тижнів, ведених носієм мови з Великої Британії!
Курси розпочинаються в початку кожного місяця.
Вартість курсу: 80 EUR


Приєднуйтесь до невеликої групи

Розмір групи обмежено лише 3 особами.

Ви приєднаєтесь до групи всього з 3 людей та британським ведучим, отже, у вас буде багато можливостей говорити, задавати питання та збільшувати свою впевненість та розмовну англійську. Ніхто не приєднається до вашої групи після початку курсу.

Два рази на тиждень

Регулярна практика

Ваша група зустрічатиметься два рази на тиждень в певний день та час, які залишаться незмінними протягом 4-х тижнів курсу. Це допоможе вам встановити звичку регулярно розмовляти англійською та покращити навички розмовної англійської.

Цікаві теми

Активний та пасивний знання

Кожна зустріч матиме відмінну тему. Це додасть свіжості та цікавості та дозволить оживити вашу пасивну лексику, граматичні знання та корисні вирази, які ви давно не вживали під час спілкування.

Носій мови

Природно рідна англійська

Ведучий кожної сесії є з Великої Британії та є носієм англійської мови, тому ви можете бути впевнені, що всі запитання та матеріали будуть природною та рідною англійською мовою. Крім того, це відмінний спосіб покращити навички слухання та вивчити те, що говорить носій.

Познайомтесь з людьми

Зустрічайте нових людей

Ймовірно, ви не знаєте людей у вашій групі, але ви познайомитеся з ними протягом курсу. Вони можуть бути з іншого міста або країни, ніж ви, і пропонувати абсолютно різний погляд на життя та речі. Питайте їх чому...

Без камери

Не турбуйтеся щодо камери...

Ми розуміємо, що не всі хочуть сидіти перед комп'ютером і бути на камері, особливо якщо це вранці і ви тільки що прокинулися... тому ми не просимо вас включати камеру. Ведучий буде на камері на початку курсу, щоб привітати вас, але після цього камери вимикаються. Активовані навички слухання...

Join us on Telegram!

Кілька питань...

 • Звідки будуть люди на моєму курсі?Важко сказати, оскільки до наших БЕЗКОШТОВНИХ клубів розмовної англійської приєднуються люди з усього світу. Від Казахстану до Бразилії.
 • Якщо мені не сподобається, чи можу я отримати повернення коштів?
  Ви можете отримати ПОВНИЙ повернення коштів протягом 24 годин після першої сесії розмови, якщо ви не задоволені.
 • У мене немає фунтів, як я можу оплатити у своїй місцевій валюті?
  Можливо здійснити оплату банківським переказом в GBP/USD/EUR/RON/PLN/UAH, а також використовувати PayPal або Revolt для інших валют.

 • Чи будете ви виправляти мої помилки??
  Клуби розмови призначені для того, щоб ми використовували та розмовляли англійською, тому це наша головна мета. Покращення нашої впевненості. Якщо помилка є загальною або порушує зв'язок, вона буде виділена, але, знову ж таки, розмова - наша головна мета.
 • Як я можу зареєструватися?
  Ви можете зареєструвати свій інтерес у майбутньому онлайн-курсі розмовної англійської мови тут.
 • Posso ottenere una PROVA GRATUITA?
  Безкоштовних пробних періодів немає, але є БЕЗКОШТОВНІ онлайн-клуби розмовної англійської мови. Формат не змінюється. Те, що ви отримуєте на БЕЗКОШТОВНОМУ онлайн-клубі розмовної англійської мови, практично те ж саме.
 • Наскільки цей курс відрізняється від БЕЗКОШТОВНИХ клубів розмови?
  Як я вже сказав, формат однаковий. Єдину різницю становитиме кількість людей на відеодзвінку Zoom.
 • Чи потрібно мені включати веб-камеру?
  Ні. Хоча було б гарно під час першої сесії, коли ми всі поздоровляємося на камеру, сесії були розроблені так, щоб наша увага була спрямована на слайди перед нами та наші голоси. Мовлення та слухання - наша головна мета.